Wysłał jedynie SMS-a, że planuje się targnąć na własne życie. 38-latek pomoc otrzymał w odpowiednim momencie. Trafił pod opiekę specjalistów.
Jak informuje lubaczowska policja, całe zajście miało miejsce w środę, przed g. 22. Dyżurny lubaczowskiej jednostki przyjął zgłoszenie o zaginięciu 38-latka. Mężczyzna wyszedł z domu, nie informując dokąd, a następnie wysłał SMS-a, że zamierza odebrać sobie życie. Policjantom udało się do niego dotrzeć po około dwóch godzinach od zgłoszenia.
38-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jak poinformowała lubaczowska komenda, otrzymał specjalistyczną pomoc. Oprócz lubaczowskich mundurowych w akcję zaangażowali się też strażacy ochotnicy z Cieszanowa i Nowego Sioła i funkcjonariusze Straży Granicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze