Wróć do artykułu

Zdjęcia Arboretum w Bolestraszycach świętuje pół wieku istnienia [ZDJĘCIA] - fotorelacja

17/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Arboretum w Bolestraszycach to prawdziwy skarb przyrody i kultury Podkarpacia. Marszałek Władysław Ortyl podziękował za wysiłek i zaangażowanie w stworzenie tego idyllicznego ogrodu. Podczas uroczystości otwarto dwie wystawy i wręczono pamiątkowy herb województwa. Arboretum, powstałe w 1975 roku, to miejsce nauki, historii i piękna, przyciągające rocznie tysiące odwiedzających.

Medyka, Dubiecko, Arboretum Przemyśl - zdjęcia

Reklama