28/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Otwarcie boisk przy ZSP w Młodowie przypieczętowały pierwsze strzały na bramkę, oddane przez uczestników wydarzenia, m.in. wójta gminy W. Kapla, posłankę T. Pamułę i innych zaproszonych gości.
Symbolicznego poświęcenia obiektu dokonał proboszcz parafii pw. Świętej Marii Magdaleny w Młodowie ks. Sławomir Szewczak.
Była też oczywiście przygotowana specjalnie na tę okazję część sportowo-artystyczna.