Wróć do artykułu

Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych - slajd 4 z 5

Poprzednie Następne
Reklama

Reklama
Reklama