Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do artykułu
Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych - slajd 4 z 5
FOT. UM Przemyśl
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama