Wróć do artykułu

Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych - slajd 5 z 5

Poprzednie
Reklama


Reklama
Reklama