Powrót
Poprzednie
Wróć do artykułu
Jedni pożegnali się z pełnioną funkcją, inni będą kontynuować misję. W magistracie odbyła się odprawa z dyrektorami placówek oświatowych - slajd 5 z 5
FOT. UM Przemyśl
Poprzednie
Udostępnij
Reklama
Medale KEN dla burmistrzów Nazarewicza i Żygadły [ZDJĘCIA]
Nominacja dyrektorska w jarosławskiej oświacie
Broszura edukacyjna z… wątpliwościami w tle
Papież – turysta. Za nami 3. edycja konkursu „Zostań uczniem Jana Pawła II”
Stworzyli przy szkole sad ze starymi odmianami i ogród ziołowy
Ekipa z Reczpola wśród laureatów konkursu IPN
Reklama
Reklama