Wróć do artykułu

Zdjęcia Konkurs z przesłaniem do młodych. Druga edycja rywalizacji za nami - fotorelacja

09/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Edukacja Przemyśl

Galeria zdjęć z wydarzenia Jan Paweł II - przyjaciel młodych w Szkole Podstawowej w Olszanach. Uczniowie z 10 szkół rywalizują w konkursie promującym wartości papieża Polaka. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: starosta Bożena Ryczan, wójt Krzysztof Dobrowolski, dyrektor szkoły Barbara Nawojska-Synus oraz liczni goście. Wzięli udział w konkurencjach plastycznych, recytatorskich i w teście wiedzy. Rywalizacja była na wysokim poziomie, a najlepsi otrzymali nagrody. Organizatorzy liczą na kontynuację konkursu, promując wartości Jan Pawła II.

Dubiecko, Krzysztof Dobrowolski, Krasiczyn Przemyśl - zdjęcia

Reklama