08/03/2023 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Razem z mieszkankami gminy przy jednym stole zasiadły też zaproszone na uroczystość wiceminister Anna Schmidt, członkini Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk oraz przewodnicząca Rady Gminy Zofia Nowak.
Jeden z dowodów wdzięczności za zaangażowania w działania na rzecz gminy odebrała z rąk wójta Ryszarda Jędrucha wiceminister Anna Schmidt.