20/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z uroczystego przekazania nowej siedziby Orkiestrze Dętej w Medyce. Widoczne są momenty przecięcia wstęgi, poświęcenia lokum przez ks. proboszcza, a także emocje członków orkiestry podczas otwarcia. Goście, w tym gospodarz gminy, przewodniczący Rady Gminy i dyrektor GCK, wzruszeni słuchają koncertu, delektując się przygotowanym poczęstunkiem przez KGW z Medyki. Wspaniała atmosfera i jubileuszowy nastrój - pełne zaangażowania wydarzenie.
GCK w Medyce
Symbolicznym akcentem uroczystości przekazania siedziby dla orkiestry było przecięcie wstęgi./ FOT. GCK w Medyce
GCK w Medyce
GCK w Medyce
GCK w Medyce