Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowa siedziba dla medyckiej orkiestry [ZDJECIA] - fotorelacja

20/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Galeria zdjęć z uroczystego przekazania nowej siedziby Orkiestrze Dętej w Medyce. Widoczne są momenty przecięcia wstęgi, poświęcenia lokum przez ks. proboszcza, a także emocje członków orkiestry podczas otwarcia. Goście, w tym gospodarz gminy, przewodniczący Rady Gminy i dyrektor GCK, wzruszeni słuchają koncertu, delektując się przygotowanym poczęstunkiem przez KGW z Medyki. Wspaniała atmosfera i jubileuszowy nastrój - pełne zaangażowania wydarzenie.

Magdalena Małachowska, Pruchnik, Medyka Przemyśl - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości