04/10/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z I Otwartej Akcji Krwiodawstwa w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy oddający krew, a także prezesi i członkowie organizujących instytucji. Wspaniała inicjatywa zebrała 30 dawców, którzy dostarczyli około 14 litrów krwi. Dyrekcja i uczestnicy dziękują za wsparcie i zachęcają do udziału w przyszłych akcjach.
FOT. ZSBiO
FOT. ZSBiO
FOT. ZSBiO
FOT. ZSBiO
FOT. ZSBiO