Po odwołaniu przewodniczącej Rady Miejskiej w Przemyślu Ewy Sawickiej (KO) I wiceprzewodniczącego Andrzeja Zapałowskiego (Wspólnie dla Przemyśla) radni, którzy złożyli wniosek, poszli dalej. Odwołali z funkcji przewodniczących komisji rady miejskiej aż siedmiu radnych byłej koalicji.
Odwołali dotychczasowych przewodniczących: Wojciecha Błachowicza (KO) z Komisji Rewizyjnej, Tomasza Leszczyńskiego (WdP) z Komisji Budżetu i Finansów, Jerzego Krużela (KO) z Komisji Kultury, Marcina Kowalskiego (WdP) z Komisji Sportu, Monikę Jaworską (WdP) z Komisji Edukacji, Grażynę Stojak (KO) z Komisji Gospodarki Miejskiej oraz Pawła Zastrowskiego (KO) z Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
Nowymi przewodniczącymi wspomnianych komisji zostali: Tomasz Kulawik (SLD; Komisja Rewizyjna), Małgorzata Gazdowicz (Regia Civitas; Komisja Budżetu i Finansów), Monika Różycka (radna niezależna; Komisja Kultury), Bartłomiej Barczak (RC; Komisja Sportu), Bogumiła Nowak (SLD; Komisja Edukacji), Wojciech Rzeszutko (PiS; Komisja Gospodarki Miejskiej), Dariusz Lasek (RC; Komisja Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia).
Nowym przewodniczącym Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (po rezygnacji M. Różyckiej) został Daniel Dryniak (PiS).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ślicznie. Jeszcze jeden krok i będą chłopaki wracać do betoniarek, magazynów i barów!
Nastąpił zmierzch dynastii Kim Dzong Bak Una. Poniżej relacja z Tvp, przedstawiająca reakcje Przemyślan https://youtu.be/JTKopeQhiDo
przewodnicząca R M do budowania wież nad Sanem
Jak to mówią, żarło żarło i zdechło. Piękna lekcja pokory.
To było wiadomo od początku, że tak będzie a to dopiero początek tej góry lodowej rozłamu miejskiej władzy. Na stanowisku Prezydenta dalej zasiądzie obecnie urzędujący Pan Prezydent Andrzej Duda po wyborach i to w pierwszej turze a władze w naszym miasteczku rozsypią się do końca.
Zrobiło się wesoło.Nawet bardzo.Szturm na dodatek finansowy do diety radnego udany.A dalej bez zmian czyli w bagnie po uszy okładanie się wzajemnie błotem.Co z tego ma miasto.Nic,albo jeszcze gorzejAle jest wesoło
W burdelu pod Rzeszowem w samoizolacji. Czeka na samolot do Żoliborza i ogląda zwiastun "Pętli" Patryka Vegi
Cza bedzi napis na koszulce poprawić... ;)
A dlaczego ten radny od wszystkiego pan Kamiński, któremu przeszkadzają bezdomni w Przemyślu nic nie dostał?
i w końcu trawa bedzie koszona codziennie ;)
Noo, bidula na 8 etatów. Jak to wszystko ogarnie. Dyzma Rady Miejskiej
Wszędzie tylko P. Kamiński, jak w tej reklamie w TV, jeszcze chwila i strach będzie otwierać lodówkę, bo a nóż wyskoczy,
jak dla mnie to wyborcy z danego okregu ktorzy zaufali pewnym bezradnym powini miec mozliwosc odwołania swojego reprezentanta natychmiastowoo bo wstyd tylko przynosza ! np te Panie Moniki jakies takie Kochliwe sie (stały)( bez honoru )bez zasad po wejsciu do Magistratu zapomniały o całym swiecie nic absolutnie nic nie robia dla zwykłych mieszkancow i mam nadzieje ze społeczenstwo wynagrodzi je juz niebawem . ode mnie czerwona kartka !
pojda wszyscy do szwalni pracowac po układzie ! haha
UEFA anulowała czerwoną kartkę piłkarzowi Kamińskiemu. Wraca do gry. A to, że nic nie będzie robił tzn. wreszcie przestanie pisać to już nikogo nie obchodzi. No chyba, że zacznie pisać sam do siebie i pytać. Co pan tutaj robi?
becia lwowska cyt... " i mam nadzieje ze społeczeństwo wynagrodzi je już niebawem .."" - cały czas wynagradza niezłą kwotą comiesięcznej diety radnej za całkowitą jej absencję w pracach komisji i na sesjach RM. Trzeba mieć tupet by własną prywatę przedkładać nad dobro lokalnej społeczności,która jej zaufała no ale "pieniądze nie śmierdzą" a takich CWANIAKÓW jest wielu.
Mamy nadzieję, że usuną jeszcze Zbigniewa Czekierdę z PGM, który niszczy pracowników i nie powinien zostać powołany na to stanowisko oraz radę nadzorczą, która go wybrała.
Tak prawdę mówiąc to żaden kabaret w Polsce/a jest ich wiele i to dobrych/nie daje tak wesołych i pouczających dla pokoleń spektakli jak nasz Rada Miasta.W tym przedstawieniu jakimi są na posiedzenia jest wszystko co kabareciarze potrafią tylko wymyślić a nawet więcej i firmowac to powaga głupoty.
I bardzo dobrze bo to był wstyd na całą Polskę , czas na referendum o odwołanie Bakuna z prezydenta miasta !!!
Rodzinne klany rodowodem z PiS już w blokach startowych na posady w spółkach miejskich.Są zwarci i gotowi a także mocno umotywowani.
Tak, tak Tadeuszu wszyscy wiedzą, że Zbyszek okazał się najlepszy w konkursie co go anulowali, do którego nie potrafił prawidłowo wypełnić dokumentów i nie dostał się na rozmowę kwalifikacyjną, a o konieczności pozbycia się działalności mu nie powiedzieli to skąd miał wiedzieć....
I jak mawia bobas, dajcie nam znowu Chomę. Już jeden chłop prezydent padł na zawał? Jak Choma wróci i zobaczy stan koryta, może nam zgasnąć. Dajcie żyć.
PiS ... NEOKOMUNA!!!!!!!!! Jak mawiał KISIEL " TO, ŻE JESTEŚMY W DUPIE TO FAKT" Najgorsze jest to, że się w niej urządzamy !!!!!!!!!!!!!
A czy Pan radny Kulawik mieszka w Przemyślu czy w Krakowie ? A od jakiego czasu przyjeżdża tylko na sesje ,aby odwiedzić tylko nasz UM ? Czy to jest zgodne z prawem ? A w ogóle jest jeszcze zameldowany w Przemyślu ? Czy dom na Sienkiewicza już został sprzedany ?
Jak to nic? A dziecko? Dostał je przecież...
Brawo. Radny Zapotocki w sprawie budżetu miasta błysnął jak chrząstka w salcesonie. Idąc jego tokiem "myślenia" rada miasta może obiecać miastu wszystko np. złote jaja, zniesienie opłat itd. a jak miasto sobie z tym finansowo poradzi? Aaaaa, to już całkiem inna bajka. W radzie miasta są rozsądni ludzie - jestem zdumiona i zasmucona, że żaden z nich nie zabrał głosu, przedkładając układy partyjne nad zdrowy rozum i oddając kierowanie miastem w ręce zarozumiałych karierowiczów......
Ale ich zrobili bez mydla, to ze Radna ich wydyma było wiadome w pierwszym trymestrze. Niezwykła arogancja ze strony ciasteczek, że nie reagowali pół roku temu. Tylko teraz lamentują i obrażają, aż śmiać się chce.
Rzekła mama do Maciusia - Ty nie bierz wzór z tatusia. Bądź wielki jak marszałek lotnictwa! Więc Maciuś w jednej chwili, idąc w ślady Ogrodnika, różyczkę zapylił!
No to teraz mają szansę Wielcy Samorządowcy pokazać swoje doświadczenie w rządzeniu o którym mówili od samego początku. Panowie i Panie (szczególnie te kochliwe i mężate) teraz będą mogli dochapać się do końca i ustawiać wszystko jak im pasuje bez względu na miasto i finanse. Wszystkie decyzje, oszczędności i zmiany, które ratowały do tej pory miasto przed skrajnym upadkiem poszły na marne, bo specjaliści - socjaliści z Wielkiej Trójcy Przemyskiej rozdadzą wszystko i naobiecują cudów na kiju, a potem ucieknął z tonącego statku. Przykro mi Przemyśl. Szło topornie, ale do przodu. Teraz będzie szło znowu po układzie. I już ciul w to miasto. Ważne, żeby układ się nie rozleciał, a swoi nie musieli za ciężko pracować
Co ty pierd...lisz? "Wszystkie decyzje, oszczędności i zmiany, które ratowały do tej pory miasto..????? W mieście jest jedno wielki dziadowstwo. O jakich oszczędnościach mówisz, o ostatnio wydanych 10000 zł na nagrodę predyzenta dla kolegi DJa? Układ to dopiero teraz widać się zrobił!! Dyrektor Posir, PGM, PGK. To jest dopiero towarzystwo!!! Miejmy nadzieję, że to już koniec bakunolandii!
DO aaf - cyt.." Miejmy nadzieję, że to już koniec bakunolandii!..."" Hura!!!!! i powracamy do Twoich aaf ulubieńców czyli starych WYŻERACZY ich szwindli, przekrętasów,marnotrawstwa i rozdawnictwa dla swoich przydupasów jakie panowały przez 16-cie latek????????????
maja szwalnie niech wszyscy ida do szwalni pracowac cala rada miasta wlacznie z prezydentem haha.....wszyscy tylko umią obiecywac jak walczą o glosy a pozniej juz blizej koryta zapominaja o czym mowili jedno wielkie chamstwo
Kiedy głosowanie o wotum zaufania (nieufności) wobec prezydenta
Teraz trza posprzątać po zdymisjonowanie władzy ten bałagan i czy da się jeszcze coś zrobić ?
Panie Januszu olej Pan parafiana, który rzekomo usuną Pana i kolegów z SLD zapiszcie się do rydwanu zwycięzcy i giganta a nie jakieś coś jednym słowem tylko PIS.i tylko Duda
I bardzo dobrze! W PIS ie brakowało jeszcze tylko właściciela b.... u. Pewnie Pan Jarosław przyjmie Pana Janusza z pocałowaniem ręki.
NIE PAMIETAM ALE CZY BYŁ PODANY JAKIŚ KONKURS NA DYREKTORA WORDU W PRZEMYŚLU, CZY TO NORMALNE
Ślicznie. Jeszcze jeden krok i będą chłopaki wracać do betoniarek, magazynów i barów!
Nastąpił zmierzch dynastii Kim Dzong Bak Una. Poniżej relacja z Tvp, przedstawiająca reakcje Przemyślan https://youtu.be/JTKopeQhiDo
Gdzie jest Kuchciński...