W niedzielę, 19 kwietnia, w hali POSiR w Przemyślu odbędzie się wydarzenie sportowe, na które zaprasza Podkarpacki Związek Sportów Gimnastycznych we współpracy z klubem AkroLandia.
Gimnastyczna Liga Podkarpacia to wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży z regionu. Weźmie w nim udział prawie 300 uczestników, którzy będą reprezentować kluby i środowiska sportowe z różnych zakątków województwa. Celami inicjatywy, jak podkreślają jej organizatorzy, są: rozwój akrobatyki sportowej, promocja aktywności fizycznej wśród dzieci oraz integracja środowiska sportowego w regionie. Start o g. 10.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze