Policjanci z komisariatu w Radymnie pomogli młodemu bocianowi, który wypadł z gniazda i nie potrafił do niego wrócić. Osłabiony ptak został przewieziony do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu.
Mieszkaniec Wysocka powiadomił policję, że po jego posesji chodzi młody bocian, który wypadł z gniazda. Na miejsce pojechał policyjny patrol. Okazało się, że ptak był osłabiony i nie potrafił jeszcze latać. Młody bocian został przewieziony do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu i przekazany pod opiekę weterynarza. Bocian zostanie pod opieką specjalisty do czasu, kiedy odzyska siły.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.P.Redaktorze rozumie się,że obyło się bez "ateków"
Tu pomóc bocianowi, tam przeprowadzić staruszkę przez przejście. W międzyczasie ukarać kierowcę. A kiedy kulsonowi funkcjonariusze będą pilnować porządku i strzec nas przed złodziejami?
Krową pomagajcie !!!YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015
Sometimes people faced technical glitch in installing window. 10 they faceerror 0x80004005 windows 10 . To get rid of this problem and to get free assistance.
P.Redaktorze rozumie się,że obyło się bez "ateków"
Tu pomóc bocianowi, tam przeprowadzić staruszkę przez przejście. W międzyczasie ukarać kierowcę. A kiedy kulsonowi funkcjonariusze będą pilnować porządku i strzec nas przed złodziejami?
Krową pomagajcie !!!YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015