Reklama

Policjanci pomogli... bocianowi

10/07/2019 13:18

Policjanci z komisariatu w Radymnie pomogli młodemu bocianowi, który wypadł z gniazda i nie potrafił do niego wrócić. Osłabiony ptak został przewieziony do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu.

Mieszkaniec Wysocka powiadomił policję, że po jego posesji chodzi młody bocian, który wypadł z gniazda. Na miejsce pojechał policyjny patrol. Okazało się, że ptak był osłabiony i nie potrafił jeszcze latać. Młody bocian został przewieziony do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu i przekazany pod opiekę weterynarza. Bocian zostanie pod opieką specjalisty do czasu, kiedy odzyska siły.


pb, KWP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rysik47 - niezalogowany 2019-07-10 13:23:48

    P.Redaktorze rozumie się,że obyło się bez "ateków"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    MO - niezalogowany 2019-07-10 17:32:14

    Tu pomóc bocianowi, tam przeprowadzić staruszkę przez przejście. W międzyczasie ukarać kierowcę. A kiedy kulsonowi funkcjonariusze będą pilnować porządku i strzec nas przed złodziejami?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-07-10 20:28:28

    Krową pomagajcie !!!YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama