Reklama

10 kandydatów na prezesa PGM

10 osób zgłosiło swój akces do fotela prezesa Przemyskiej Gospodarki Mieszkaniowej. Władze miasta poszukują następcy – zwolnionego przez nie – Tomasza Zaleszczyka.

Ostatecznym terminem składania dokumentów był 11 września br.  Do tego dnia wpłynęło 10 podań[paywall]. – Zainteresowanie było naprawdę spore. Wśród kandydatów były osoby spoza Przemyśla, zupełnie niezwiązane z tą, ale i innymi spółkami. Teraz przed nimi weryfikacja, która wykaże, czy spełniają wymogi formalne. Zobowiązane są również do przedstawienia swojej koncepcji pracy – powiedział sekretarz miasta Dariusz Łapa.

Wśród kandydatów były dwie osoby, które pracują obecnie w PGM-ie, w tym pełniący obecnie obowiązki prezesa zarządu, a za czasów Tomasza Zaleszczyka wiceprezes spółki, Witold Filipek. Weryfikacja nastąpiła 12 września br. Z dziesięciu osób do drugiego etapu przeszło sześcioro. 4 października br. odbędą się tzw. rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Najlepszy zostanie przedstawiony prezydentowi miasta, który zarekomenduje go Radzie Nadzorczej PGM sp. z o.o. Ta powoła go na stanowisko. Jak poinformował D. Łapa, nazwisko nowego prezesa wspomnianej miejskiej spółki poznamy na przełomie września i października br.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pytający - niezalogowany 2019-09-19 20:58:07

    Ten konkurs to taka sama żenada jak na Prezesa PWiK ? Bo jeśli tak to nie wiadomo po co go robią. A gdzie konkursy na Prezesow MZK czy PARR ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Adam - niezalogowany 2019-09-20 10:03:24

    Fikcja

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Karol - niezalogowany 2019-09-20 10:04:59

    Święta prawda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama