10 osób zgłosiło swój akces do fotela prezesa Przemyskiej Gospodarki Mieszkaniowej. Władze miasta poszukują następcy – zwolnionego przez nie – Tomasza Zaleszczyka.
Ostatecznym terminem składania dokumentów był 11 września br. Do tego dnia wpłynęło 10 podań[paywall]. – Zainteresowanie było naprawdę spore. Wśród kandydatów były osoby spoza Przemyśla, zupełnie niezwiązane z tą, ale i innymi spółkami. Teraz przed nimi weryfikacja, która wykaże, czy spełniają wymogi formalne. Zobowiązane są również do przedstawienia swojej koncepcji pracy – powiedział sekretarz miasta Dariusz Łapa.
Wśród kandydatów były dwie osoby, które pracują obecnie w PGM-ie, w tym pełniący obecnie obowiązki prezesa zarządu, a za czasów Tomasza Zaleszczyka wiceprezes spółki, Witold Filipek. Weryfikacja nastąpiła 12 września br. Z dziesięciu osób do drugiego etapu przeszło sześcioro. 4 października br. odbędą się tzw. rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Najlepszy zostanie przedstawiony prezydentowi miasta, który zarekomenduje go Radzie Nadzorczej PGM sp. z o.o. Ta powoła go na stanowisko. Jak poinformował D. Łapa, nazwisko nowego prezesa wspomnianej miejskiej spółki poznamy na przełomie września i października br.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten konkurs to taka sama żenada jak na Prezesa PWiK ? Bo jeśli tak to nie wiadomo po co go robią. A gdzie konkursy na Prezesow MZK czy PARR ???
Na stówę w drugiej turze jest nijaki pan blachowicz, bezrobotny obecnie radny.
A kiedy uruchomią ogrzewanie w blokach? Czas chyba najwyższy, panowie z kolejnej spółeczki? czas grzania nadszedł już dawno. Od co najmniej tygodnia temperatura w nocy poniżej 10 stopni Celsjusza. zbiliście termometr? Bulimy cały rok, łaskawcy!
Czyli można się spodziewać jakiejś Gwiazdy od Bakuna z 5 letnim stażem prowadzenia działalności ?!
a ile to "lat " Panie Redaktorze , Pan Zaleszczyk był prezesem PGM ?Facet z "takim "doświadczeniem , to przecież skarb dla firmy i dla miasta .
Ten konkurs to taka sama żenada jak na Prezesa PWiK ? Bo jeśli tak to nie wiadomo po co go robią. A gdzie konkursy na Prezesow MZK czy PARR ???
Fikcja
Święta prawda