Setne urodziny świętowała 12 września mieszkanka Bachórca w gminie Dubiecko. Pani Joanna Klaczak – mimo słusznego wieku – wciąż zachowuje świetną formę i pamięć. Nie bez znaczenia jest fakt, że odziedziczyła też dobre geny – setnych urodzin doczekały również jej dwie siostry.
Jubilatkę z okazji wyjątkowego święta odwiedził gospodarz miasta i gminy Dubiecko Jacek Grzegorzak, by złożyć jej życzenia zdrowia i miłości najbliższych na kolejne lata, a także wręczyć kwiaty i okolicznościowy list gratulacyjny. Na spotkaniu nie zabrakło też najbliższych pani Joanny.
Mieszkanka Bachórca jest w dobrej kondycji. Nadal mieszka sama, nie brakuje jej poczucia humoru i wigoru. Podczas spotkania z burmistrzem pochwaliła się wyjątkową, jak na te lata, pamięcią, recytując wiersze o marszałku J. Piłsudskim oraz wspominając postać hrabiny Krasickiej z dworu w Bachórcu i jej dobroczynność.
Jubileusz przebiegł w miłej i wesołej atmosferze, a główna bohaterka uroczystości dodatkowo ubarwiła go[paywall] śpiewem, przypominając popularne pieśni patriotyczne i religijne.
Mieszkanka Bachórca przeżyła cały wiek, była świadkiem przełomowych wydarzeń, na co dzień patrzyła, jak zmienia się otaczający świat. Niewielu jest dane doczekać tak sędziwych lat i zgromadzić tyle doświadczeń.
Jako redakcja dołączamy się do życzeń dla jubilatki, winszując kolejnych lat w dobrym zdrowiu, chwil przepełnionych radością i miłością, a także pogodą ducha. Niech każdy dzień obfituje w pozytywne doświadczenia oraz bliskość, serdeczność i wsparcie najbliższych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wszystkiego dobrego! Moja babcia jest sporo młodsza, a z okazji urodzin kupiłam jej roombe. Obsługa nie jest skomplikowana, więc bez problemu zapamiętała co i jak. Teraz przynajmniej ktoś ją wyręcza chociaż trochę w sprzątaniu.
Wszystkiego dobrego! Moja babcia jest sporo młodsza, a z okazji urodzin kupiłam jej roombe. Obsługa nie jest skomplikowana, więc bez problemu zapamiętała co i jak. Teraz przynajmniej ktoś ją wyręcza chociaż trochę w sprzątaniu.