Reklama

11 pracowników Urzędu Gminy w Stubnie odznaczonych za długoletnią służbę

12/12/2021 14:42

Pod koniec listopada, podczas sesji Rady Gminy Stubno, 11 pracowników Urzędu Gminy w  Stubnie zostało odznaczonych Medalami za Długoletnią Służbę.

Przyznane medale są odznaczeniem państwowym i przyznawane są na mocy postanowienia prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Ustanowione w 1938 r., a przywrócone w 2007 r. są nadawane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z[paywall] pracy zawodowej w służbie państwa.

Medal za Długoletnią Służbę dzieli się na trzy stopnie: I stopień – Medal Złoty za Długoletnią Służbę, II stopień – Medal Srebrny za Długoletnią Służbę, III stopień – Medal Brązowy za Długoletnią Służbę.

Medale wręczyła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka. Złożyła gratulacje osobom odznaczonym oraz podziękowała pracownikom za zaangażowanie i wieloletnią pracę. Podkreśliła rolę sprawnie działającego urzędu, przyjaznego mieszkańcom.

Zaakcentowała zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość nagrodzonych pracowników Urzędu Gminy w Stubnie. Do gratulacji dołączył się wójt gminy Ryszard Adamski. Podziękował wszystkim odznaczonym za pracę na rzecz lokalnej społeczności. Za szczególne wyróżnienie w imieniu odznaczonych podziękowała Elżbieta Jara.

Reklama

Ponadto podczas sesji rada przyjęła także uchwały dotyczące wysokości podatków i opłat lokalnych na 2022 rok. Podczas dyskusji radni poruszali tematy dotyczące dofinansowania inwestycji z „Rządowego Funduszu Polski Ład” Programu Inwestycji Strategicznych.


MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama