Reklama

13-letni rowerzysta poszkodowany w wypadku

12/05/2018 10:03

Chłopiec wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i w trakcie tego manewru wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód. Nastolatek został przetransportowany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

10 maja, przed g. 18.30, w Kępie Rzeczyckiej w gminie Radomyśl nad Sanem doszło do groźnego wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, 13-latek, gdy wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, minął znak STOP nie zatrzymując się, w efekcie czego wjechał pod nadjeżdżającą dacię, której kierowcą był 19-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Młodszego uczestnika wypadku przewieziono do szpitala w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze dokonali oględzin miejsca zdarzenia i wykonali dokumentację. Badanie kierowcy samochodu wykazało, że był on trzeźwy.

Reklama

Postępowanie w sprawie prowadzi stalowowolska komenda.

 


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości