Chłopiec wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i w trakcie tego manewru wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód. Nastolatek został przetransportowany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
10 maja, przed g. 18.30, w Kępie Rzeczyckiej w gminie Radomyśl nad Sanem doszło do groźnego wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, 13-latek, gdy wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, minął znak STOP nie zatrzymując się, w efekcie czego wjechał pod nadjeżdżającą dacię, której kierowcą był 19-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Młodszego uczestnika wypadku przewieziono do szpitala w Tarnobrzegu.
Funkcjonariusze dokonali oględzin miejsca zdarzenia i wykonali dokumentację. Badanie kierowcy samochodu wykazało, że był on trzeźwy.
Postępowanie w sprawie prowadzi stalowowolska komenda.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze