Władze województwa podkarpackiego rozdzieliły ponad 13 mln zł na budowę i modernizację dróg dojazdowych na terenach rolniczych, zakup sprzętu do pomiaru gruntów oraz odkrzaczanie gruntów rolnych. Wśród samorządów lokalnych jest 15 z naszego regionu.
28 i 30 maja br. włodarze kilkudziesięciu podkarpackich gmin podpisali w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie umowy, które gwarantują dofinansowanie remontów dróg dojazdowych do gruntów rolnych[paywall]. W parafowaniu dokumentów z gospodarzami lokalnych samorządów uczestniczyli wicemarszałkowie województwa: Piotr Pilch i Ewa Draus oraz członkowie zarządu województwa – Maria Kurowska i Stanisław Kruczek. Pieniądze przekazane gminom przez zarząd pochodzą z budżetu województwa z tytułu wyłączenia gruntów z produkcji rolniczej w 2019 r.
28 maja br. w rzeszowskim urzędzie marszałkowskim umowę podpisali przedstawiciele 42 samorządów. Wśród nich 11 z naszego regionu: Adamówka, Sieniawa, Cieszanów, Gać, Jawornik Polski, Laszki, Roźwienica, Krzywcza, Pruchnik, Stary Dzików, Chłopice. Dwa dni później, 30 maja br., kolejnych 28. Wśród nich wójtowie i burmistrz czterech gmin z naszego regionu:, Dubiecko, Kańczuga, Stubno i Wielkie Oczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na zdjęciu Burmistrz Pruchnika Pan Wacław Szkoła ????
A Przemyśl jak zwykle gówno, resztki z pańskiego stołu. Zemsta za policzek w wyborach będzie straszna. Ali przymyślaki zawsze mądre po szkodzi. Tyli i aż tyli
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
A co mieli dalej wbrac CHOME!? ZADLUZYL PRZEMYSL I AWANSOWAL
Kasę na drogi dostały okoliczne gminy. Przemyśl ma również pola uprawne, ale nie starał się o te pieniądze.
Pisior podpisal z pisiorem!!!! o tako Polske my walczyli? Nalezysz do naszego klanu dostaniesz kase nie należysz wala!!!!
Ogłosić UPADŁOŚĆ Przemyśla .. może wtedy coś skapie ..
Ile dla Przemyśla ?
o, bo nie pól
Na zdjęciu Burmistrz Pruchnika Pan Wacław Szkoła ????