Najważniejszym dniem w życiu każdego żołnierza – złożeniem przysięgi na garnizonowym placu apelowym 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu – zakończyły się dla ochotników zainteresowanych służbą w wojsku 14-dniowe zmagania w ramach programu „Trenuj jak żołnierz”. Za nimi intensywny czas, a przed nimi otwarta ścieżka do kariery wojskowej.
Był to już kolejny etap bezpłatnych szkoleń wojskowych w ramach projektu „Trenuj jak żołnierz”, na który zaprosił do siebie 14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej. Pierwszy, dwudniowy, odbył się w maju.
Rozpoczęta wtedy dwudniowa przygoda z jednostką i wojskiem w wielu uczestnikach rozbudziła apetyt na...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 84% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze