Reklama

14-latek postrzelił o rok młodszego kolegę

04/06/2019 19:00

14-letni chłopiec postrzelił z pistoletu na śrut o rok młodszego kolegę. Pokrzywdzony doznał niegroźnych obrażeń

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 31 maja, wczesnym popołudniem w Rudzie Różanieckiej (gmina Narol). Pomiędzy 14-latkiem i 13-latkiem prawdopodobnie doszło do sprzeczki i wtedy starszy z nich wyciągnął pistolet[paywall] na śrut i postrzelił kolegę.  Chłopiec z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala, ale po zaopatrzeniu medycznym został wypisany do domu.

– Policjanci przesłuchali 14-latka i świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli broń, która zostanie poddana badaniom. Ze względu na wiek sprawcy, zebrane dowody jeszcze dziś zostaną przekazane do sądu dla nieletnich – powiedziała we wtorek (4 maja) mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Nie wiadomo na jakim tle doszło do kłótni między chłopcami. Mimo różnicy wieku, obaj byli uczniami tej samej klasy – starszy z nich nie uzyskał promocji do wyższego oddziału.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pistolet na bańki mydlane - niezalogowany 2019-06-07 08:42:57

    Ale sensacja, ''wyciągnął pistolet'' hehe, na kulki i go postrzelił niegroźnie zresztą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama