14-letni chłopiec postrzelił z pistoletu na śrut o rok młodszego kolegę. Pokrzywdzony doznał niegroźnych obrażeń
Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 31 maja, wczesnym popołudniem w Rudzie Różanieckiej (gmina Narol). Pomiędzy 14-latkiem i 13-latkiem prawdopodobnie doszło do sprzeczki i wtedy starszy z nich wyciągnął pistolet[paywall] na śrut i postrzelił kolegę. Chłopiec z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala, ale po zaopatrzeniu medycznym został wypisany do domu.
– Policjanci przesłuchali 14-latka i świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli broń, która zostanie poddana badaniom. Ze względu na wiek sprawcy, zebrane dowody jeszcze dziś zostaną przekazane do sądu dla nieletnich – powiedziała we wtorek (4 maja) mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.
Nie wiadomo na jakim tle doszło do kłótni między chłopcami. Mimo różnicy wieku, obaj byli uczniami tej samej klasy – starszy z nich nie uzyskał promocji do wyższego oddziału.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale sensacja, ''wyciągnął pistolet'' hehe, na kulki i go postrzelił niegroźnie zresztą.
Ale sensacja, ''wyciągnął pistolet'' hehe, na kulki i go postrzelił niegroźnie zresztą.