Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 marca, po g. 12 w Siedleczce. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący motocyklem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu marki Toyota. Na szczęście nikt nie został ranny.
Zarówno 16-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski, jak i 62-letni mieszkaniec Krakowa kierujący osobówką byli trzeźwi.

Jak przekazała przeworska komenda:
„za spowodowanie kolizji drogowej, funkcjonariusze zastosowali wobec 16-letniego motocyklisty środek oddziaływania wychowawczego w postaci „zawiadomienia rodziców””.
em.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze