Reklama

16-latek na jednośladzie wjechał toyotę

19/03/2024 08:06

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 marca, po g. 12 w Siedleczce. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący motocyklem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył pojazdu marki Toyota. Na szczęście nikt nie został ranny.

Zarówno 16-letni mieszkaniec gminy Jawornik Polski, jak i 62-letni mieszkaniec Krakowa kierujący osobówką byli trzeźwi.

Jak przekazała przeworska komenda:

„za spowodowanie kolizji drogowej, funkcjonariusze zastosowali wobec 16-letniego motocyklisty środek oddziaływania wychowawczego w postaci „zawiadomienia rodziców””.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama