Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, 3 lutego, po godz. 20, na ul. Sikorskiego w Łańcucie.
Kierujący oplem 25-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi w ostatniej chwili zauważył przechodzącego przez przejście dla pieszych 17-latka.
Próbował uniknąć zderzenia, zjechał na lewy pas. Niestety było za późno, nie zdołał ominąć 17-latka. Doszło do potrącenia. Nastolatek trafiła do szpitala.
Kierujący oplem był trzeźwy. Na czas pracy służb droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.
Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje świadków wypadku, w którym ucierpiał nastolatek, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, od strony ul. Jagiellońskiej w kierunku osiedla Trzeźnik. Wtedy potrącił go jadący w stronę Leżajska opel.
Osoby mogące mieć informacje dotyczące powyższego zdarzenia proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu – 47 822 33 30 lub dyżurnym łańcuckiej komendy tel. 47 822 33 10.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
.