Reklama

17-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Policja szuka świadków

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, 3 lutego, po godz. 20, na ul. Sikorskiego w Łańcucie.

Kierujący oplem 25-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi w ostatniej chwili zauważył przechodzącego przez przejście dla pieszych 17-latka.

Próbował uniknąć zderzenia, zjechał na lewy pas. Niestety było za późno, nie zdołał ominąć 17-latka. Doszło do potrącenia. Nastolatek trafiła do szpitala.

Kierujący oplem był trzeźwy. Na czas pracy służb droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA 10 lutego:

Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje świadków wypadku, w którym ucierpiał nastolatek, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, od strony ul. Jagiellońskiej w kierunku osiedla Trzeźnik. Wtedy potrącił go jadący w stronę Leżajska opel. 

Reklama

Osoby mogące mieć informacje dotyczące powyższego zdarzenia proszone są o kontakt z policją pod numerem  telefonu – 47 822 33 30 lub dyżurnym łańcuckiej komendy tel. 47 822 33 10.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-02-04 23:09:57

    .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama