Reklama

17-latek z 1,5 promila i bez prawa jazdy uderzył w betonowy przepust

Na szczęście "przejażdżka" skończyła się tylko na niegroźnych obrażeniach i uszkodzonym pojeździe.

 17-latek jechał motocyklem marki Qingqi  w kierunku Leżajska, gdy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w betonowy przepust.

Siła uderzenia była tak duża, że nastolatek przeleciał kilkadziesiąt metrów od uszkodzonego jednośladu. Z pomocą ruszyli świadkowie zdarzenia, którzy wezwali służby ratownicze.

Kierujący trafił do szpitala. Okazało się, że był pijany. Miał ponad 1,5 promila. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości