Reklama

17 nowych funkcjonariuszy podkarpackiej policji [ZDJĘCIA]

14/11/2018 16:03

Dziś, 14 listopada, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, nowo przyjęci funkcjonariusze złożyli ślubowanie.

3 policjantki i 14 policjantów zasiliło dziś szeregi podkarpackiej policji. Wypowiedzieli słowa ślubowania, a następnie z rąk insp. Henryka Moskwy odebrali legitymacje służbowe i odznaki.

Gratulacje i życzenia świeżo upieczonym funkcjonariuszom przekazała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Tekst modlitwy policjanta odczytał duszpasterz podkarpackich policjantów ks. Marek Buchman.

Za kilka dni rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie podstawowe i proces adaptacyjny.  Później trafią do swoich jednostek:  Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, komend w Stalowej Woli, Rzeszowie, Przemyślu, Tarnobrzegu, Jarosławiu i Lubaczowie.
AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxxxxx - niezalogowany 2018-11-14 21:33:51

    skąd biorą takich plastusiów przecież to wytresowane do wystawiania kwitów kierowcom 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama