Reklama

17 nowych policjantów złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

04/03/2020 19:33

12 policjantów i 5 policjantek złożyło ślubowanie na rozpoczęcie służby.

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyło się we wtorek, w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w obecności wicewojewody Jolanty Sawickiej, kierownictwa podkarpackiej policji oraz swoich najbliższych.

 

Legitymacje służbowe i odznaki wręczył nowym funkcjonariuszom I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Zbigniew Sowa. Podkreślił on, że czeka ich trudna, odpowiedzialna i wymagająca poświęcenia praca, ale przynosząca też wiele satysfakcji.

 

Młodzi funkcjonariusze już wkrótce wyjadą do jednej z policyjnych szkół, by odbyć tam szkolenie podstawowe. Po powrocie zasilą szeregi oddziału prewencji w Rzeszowie, komend miejskich i powiatowych na Podkarpaciu.


br
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama