12 policjantów i 5 policjantek złożyło ślubowanie na rozpoczęcie służby.
Uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyło się we wtorek, w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w obecności wicewojewody Jolanty Sawickiej, kierownictwa podkarpackiej policji oraz swoich najbliższych.
Legitymacje służbowe i odznaki wręczył nowym funkcjonariuszom I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Zbigniew Sowa. Podkreślił on, że czeka ich trudna, odpowiedzialna i wymagająca poświęcenia praca, ale przynosząca też wiele satysfakcji.
Młodzi funkcjonariusze już wkrótce wyjadą do jednej z policyjnych szkół, by odbyć tam szkolenie podstawowe. Po powrocie zasilą szeregi oddziału prewencji w Rzeszowie, komend miejskich i powiatowych na Podkarpaciu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze