Prawie 26 gramów marihuany znaleźli przemyscy policjanci u 18-latka.
– W ubiegły piątek funkcjonariusze wydziału kryminalnego przemyskiej komendy podjęli interwencję wobec 18-letniego mieszkańca Przemyśla. Podczas prowadzonych czynności przy mężczyźnie ujawniono blisko 26 gramów suszu marihuany – informuje podkom. Damian Brzyski z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Został mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara pozbawiania wolności do 3 lat. Na czas postępowania prokurator zastosował wobec 18-latka dozór policji oraz zakaz opuszczania kraju.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Do więzienia z nim przecież to groźny bandyta!
No i to mi się pod0ba ! Wkoncu coś z tym robicie. Za to powinna być taka kara aby sobie zapamiętał to do k0nca życia. Że zatruła s0bie życie i innym. Nie jestem zwolenniczką tego. A jak widzę młodzież po tym to aż rzygać mi się chce... Łapać ich i ta cała bandę ! Precz z tym świństwem !!! Brawo dla policji !.
Incredible stuff and I have never been obvious in no way, shape or form in my reality. In that kind of articles regularly are basic by completely everybody. Much thanks to you parcels for imparting to us and you completed a colossal activity. [url=https://www.celebjacket.com/product-category/music]Celeb Jacket[/url]
https://www.youtube.com/watch?v=l18xBD50-a4 haha
a czy ustalą dilera? to jest ciekawe skad miał.
W cywylizowanych krajach marihuana jest juz legalna. Niestety w zabitej deskami wiosce Przemysl policyjne lebki nie maja nic lepszego do roboty jak scigac 18latkow. Moze by sie zabrali za prawdziwe zbrodnie a nie karanie mlodziezy. Moze jak mohery Rydzyka powymieraja to zmieni sie nastawienie ludzie na cos tak prostego jak zapalenie jointa, ktore nikomu nie szkodzi, nikogo do dzisiaj nie zabilo ani skrzywdzilo.
A ja nie uwazam tego za przestepstwo dpuki ma sam dla elasnego uzytku. Pijanych tyle jezdzi juz nie mowie autami ale traktorami ile pijanych rolnikow jezdzi tych nikt nie skontroluje.
https://www.tvp.info/41457575/w-hucie-pieniackiej-zamordowano-ponad-850-polakow-75-rocznica-tragedii
Nabijanie statystyk. Nic innego nie robią. Mówią że łapią za posiadanie i używanie a sami kosztują tych dobrodziejstw Boga.
pozdro elo 320 jebać narkomanów
Haha bardzo dobrze mu tak
A na co Cie to? Chłop zamiast do roboty pójść, to niech tera ma!!!
Zamknij pizde jebany frajerze bo ci kurwa morde ukruce
Nie smieszne szkoda chłopaka smieje sie z was
Jest pan aresztowany
Do więzienia z nim przecież to groźny bandyta!
Pdw pdw bracie pamietamy
No i to mi się pod0ba ! Wkoncu coś z tym robicie. Za to powinna być taka kara aby sobie zapamiętał to do k0nca życia. Że zatruła s0bie życie i innym. Nie jestem zwolenniczką tego. A jak widzę młodzież po tym to aż rzygać mi się chce... Łapać ich i ta cała bandę ! Precz z tym świństwem !!! Brawo dla policji !.