Reklama

19-latek autem dostawczym wjechał w cinquecento. Zginęły dwie osoby

Kierujący był trzeźwy. Policja wyjaśnia przyczyny tragedii w Rogach.

Do wypadku doszło w sobotę, po godz. 1 w nocy, na odcinku drogi krajowej nr 19.

Kierujący dostawczym mercedesem 19-latek z nieustalonych dotąd przyczyn uderzył w fiata cinquecento, który zatrzymał się w zatoce autobusowej.

W osobówce przebywały 3 osoby. Na miejscu zginęli 21-letnia kierująca i 45-letni pasażer. Drugi z pasażerów, 26-letni mężczyzna, został ranny.

Kierowca mercedesa został zatrzymany. Był trzeźwy, ale pobrano od niego krew do badań. Został objęty policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju.

Reklama


fot.KMP Krosno
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości