Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
17-latek na kilka godzin (18 bm., między godz. 17 a 23) zostawił hulajnogę elektryczną w pobliżu budynku poczty w Nowym Żmigrodzie. Po powrocie jej tam nie zastał. Zgłosił sprawę policji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze