Reklama

20-latek ukradł hulajnogę elektryczną. Pod okiem kamery

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

17-latek na kilka godzin (18 bm., między godz. 17 a 23) zostawił hulajnogę elektryczną w pobliżu budynku poczty w Nowym Żmigrodzie. Po powrocie jej tam nie zastał. Zgłosił sprawę policji.

Sprzymierzeńcami mundurowych przy rozwiązaniu zagadki zniknięcia urządzenia okazał się monitoring.

Wielogodzinna analiza zapisu kamer pozwoliła im dotrzeć do podejrzanego. 20-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce ukrycia łupu.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama