Reklama

20-latkowie odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego zatrzymali ostatnio lubaczowscy kryminalni. 20-latkowie wpadli podczas kontroli drogowej. Ustalenia funkcjonariuszy opierały się na podejrzeniu, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie narkotyki.

Przewidywania okazały się słuszne. W kieszeni bluzy kierowcy znaleźli susz roślinny, a u pasażera, oprócz suszu, proszek w postaci kryształków.

Badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości