Reklama

22-latek volkswagenem uderzył w ogrodzenie i dachował

Mieszkaniec powiatu przeworskiego jechał zbyt szybko.

Do zdarzenia doszło w środę, 10 października, o godz. 10.30, w Dębowie.

Policjanci ustalili, że 22-letni kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Przez brawurową jazdę stracił panowanie nad autem, uderzył w ogrodzenie, a następnie pojazd dachował. Kierujący miał sporo szczęścia i wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Ucierpi jedynie jego portfel, ponieważ został ukarany mandatem karnym.

Jako że vw był porozbijany, policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wp - niezalogowany 2018-10-12 11:12:43

    Policja bardzo tolerancyjna,sprawca powinien mieć tymczasowo zatrzymane prawo jazdy aż do rozstrzygnięcia sprawy przez sąd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    D K. - niezalogowany 2018-10-23 10:24:06

    Na pewno ten mandat to tylko 500 zł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości