Mieszkaniec powiatu przeworskiego jechał zbyt szybko.
Do zdarzenia doszło w środę, 10 października, o godz. 10.30, w Dębowie.
Policjanci ustalili, że 22-letni kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Przez brawurową jazdę stracił panowanie nad autem, uderzył w ogrodzenie, a następnie pojazd dachował. Kierujący miał sporo szczęścia i wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Ucierpi jedynie jego portfel, ponieważ został ukarany mandatem karnym.
Jako że vw był porozbijany, policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Policja bardzo tolerancyjna,sprawca powinien mieć tymczasowo zatrzymane prawo jazdy aż do rozstrzygnięcia sprawy przez sąd.
Policja bardzo tolerancyjna,sprawca powinien mieć tymczasowo zatrzymane prawo jazdy aż do rozstrzygnięcia sprawy przez sąd.
Na pewno ten mandat to tylko 500 zł