Reklama

23 awanse w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

23 funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej od 17 maja może się szczycić służbą w pierwszym stopniu w korpusie chorążych. Akty mianowania wręczył mundurowym gen. bryg. SG Andrzej Popko.

Krótka uroczystość, która odbyła się w minioną środę w komendzie BiOSG, była okazją do powitania funkcjonariuszy w korpusie chorążych i pogratulowania awansu, ale też podkreślenia, jak długą już drogę mają za sobą.

Straż Graniczna dba nie tylko o ochronę granicy państwowej i organizację oraz kontrolę ruchu granicznego. Pracuje również nad zwalczaniem zagrożeń migracyjnych, wydaje zezwolenia i wizy, rozpoznaje, zapobiega i wykrywa przestępstwa i wykroczenia, dba o znaki graniczne i przechowuje dokumentację geodezyjną i kartograficzną, czy też przeprowadza kontrolę legalności wykonywania pracy przez cudzoziemców.

Reklama


fot.serwis BiOSG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości