Reklama

28-latek chciał skoczyć z mostu kolejowego. Powstrzymali go SOK-iści

28-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego planował odebrać sobie życie.

Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 przyjęło zgłoszenie o desperacie. Natychmiast powiadomiono Straż Ochrony Kolei w Przemyślu, która wysłała na miejsce funkcjonariuszy. 

SOK-iści zauważyli mężczyznę stojącego na krawędzi nieczynnego mostu kolejowego nad korytem Wisłoka. Udało się nawiązać rozmowę z mężczyną i przekonać go do zejścia z krawędzi mostu. Gdy 28-latek usiadł na filarze, funkcjonariuszom udało się go ująć i przekazać służbom medycznym. 

Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sieniawie.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    BR - niezalogowany 2018-07-11 20:19:54

    Brawo funkcjonariuszom :) 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    io - niezalogowany 2018-07-12 01:42:05

    Chodaczów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-07-12 02:24:13

    Nie Wólka :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama