O 28 najnowszych radiowozów wzbogaciła się podkarpacka policja. Pojazdy o łącznej wartości 6 mln 298 tys. 172 złotych będą wykorzystywane w codziennej służbie przez funkcjonariuszy „drogówki” oraz prewencji w komendach miejskich i powiatowych na terenie Podkarpacia.
Przekazanie nowych nabytków odbyło się wczoraj, 15 stycznia, na terenie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, z udziałem: zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Jacka Juwy oraz mł. insp. Piotr Stępki, a także naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie mł. insp. Marty Tabasz-Rygiel, naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie mł. insp. Roberta Marszłka i naczelnik Wydziału Transportu KWP w Rzeszowie kom. Daniela Koby.
Zakup nowych radiowozów miał na celu wzmocnienie logistyczne jednostek policji.
Na liście nowych nabytków znalazło się: 10 oznakowanych pojazdów typu SUV marki Toyota Corolla Cross (kwota zakupu to 2 mln 286 tys. 800 zł), 10 samochodów osobowych typu kombivan do przewozu dwóch psów służbowych marki Opel Combo (kwota zakupu 1 mln 685 tys. 100 zł), 6 oznakowanych pojazdów Toyota RAV4 z silnikami 2.5 hybrid i mocy 222 km oraz napędem AWD i automatyczną skrzynią biegów (wartość zakupu 1 mln 526 tys. 280 zł) oraz 2 nieoznakowane samochody marki Ford Transit Custom służących przewozowi psów służbowych (wartość zakupu to 799 tys. 992 zł).
Pojazdy służbowe na łączną kwotę 6 mln 298 tys. 172 zł zakupione zostały dzięki środkom budżetowym oraz funduszom z Programu modernizacji Policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze