We wtorek, 7 stycznia, w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przemyślu odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Nowi funkcjonariusze policji złożyli uroczyste ślubowanie
Rota opierająca się na słowach „świadom podejmowanych obowiązków policjanta...” w sercach nowych funkcjonariuszy będzie brzmieć do końca ich służby.
W spotkaniu wzięli udział m.in.: I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu podinsp. Rafał Dryś, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu kom. Waldemar Kolczak oraz kadra kierownicza przemyskiej komendy, kapelan przemyskiej policji Ksiądz Prałat Janusz Mączka, a także zaproszeni goście i rodziny policjantów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze