Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 maja, przed godz. 23.
Przybyli na miejsce policjanci natychmiast udzielili pomocy przedmedycznej zranionemu kuchennym tasakiem 47-letniemu mieszkańcowi Przemyśla.
Pokrzywdzony nie znał danych osobowych sprawcy, lecz dokładnie go opisał. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sprawdzili monitoring i jeszcze tej samej nocy zatrzymali dobrze znanego przemyskim policjantom napastnika.
Pokrzywdzony trafił do szpitala, a 30-letni przemyślanin do policyjnego aresztu. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.
Prokurator zakwalifikował zdarzenie jako usiłowanie zabójstwa, a sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, 3-miesięcznego aresztu.
Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nie krótsza niż 8 lat pozbawienia wolności, nawet dożywocie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I gdzie jest prawo,są świadkowie tego zdarzenia,niewinny człowiek idzie siedzieć który się bronił a prawdziwy sprawca chodzi po wolności tylko dlatego ze ma kuzyna policjanta i uratował mu zad.
Tam gdzie jest obecnie - są sami niewinni.
''Wszyscy ludzie którzy żywią się mięsem i krwią oraz podniecają się mocnymi trunkami mają rozpaloną i przeżółconą krew jaka czyni ich na tysięczne sposoby wściekłymi lecz najpotworniejszym szaleństwem tychże jest szał przelewania krwi swych bliźnich'' - WolterYOUTUBE.COM - GAGA - ALKOHOL I MIĘSO
To właśnie są ludzie którzy przeczytaj dwa zdania co gazeta opiszę i pierdola głupoty . Usiłowanie zabójstwa ?? Dlaczego oskarżony ma większe obrażenia ciała niż pokrzywdzony ? Nikt nie bierze pod uwagę że został zaatakowany przez pokrzywdzonego . Pokrzywdzony spędził w szpitalu jeden dzień i wyszedł .
Kamilku, was to zawszę za niewinność zamykają, etat na konfidenta skończyłeś?? Może jeszcze bratu pupe uratujesz jakąś przydatną informacją , gdzie masz iść to wiesz ;).
Biosow 2 . Przynajmniej nas zamykali frajerze jebany a ty szmato się wypowiadasz a na dołku nie siedziałeś nawet . Kurwo konfidencka . Dziwko takie rzeczy jak piszesz to zawsze możemy się spotkać parówko ale oczywiście zamiast jaj to macica między nogami . Ty kurwa córko administracji
I możesz dziwko z animowego konta pisać bo jesteś kurwo posrana . Lepiej szmato zmień ip telefonu kretynie bo za chwilę będę wiedział co to za obsraniec a lepiej żebyś już spakowana była bo będziesz tak ruchana że się zakochasz
Anaalfabeto z wyboru ,ten jazgot zachowaj dla kogoś kto się Ciebie boi, kolega robił za konfidenta na etacie wiadome do wiadomości wszystkich. Nie siedziałem bo nie jestem taka parową jak ty i umiem żyć jak człowiek. A wy jak nie umiecie się stosowacydo norm panujących w społeczeństwie to siedzicie w klatkach! A parową to co byś się przy śniadaniu nie zadławił Amebo .
I gdzie jest prawo,są świadkowie tego zdarzenia,niewinny człowiek idzie siedzieć który się bronił a prawdziwy sprawca chodzi po wolności tylko dlatego ze ma kuzyna policjanta i uratował mu zad.
?
Tam gdzie jest obecnie - są sami niewinni.