Reklama

5 nowoczesnych ambulansów zasiło tabor przemyskiej służby zdrowia

23/06/2021 16:15

W ubiegły piątek na przemyskim Rynku odbyło się przekazanie pięciu ambulansów kompletnie wyposażonych w nowoczesny sprzęt ratujący życie, które zasilą tabor przemyskiej służby zdrowia.

Pięć karetek (dwa mercedesy i trzy volkswageny) zostało zakupionych z dofinansowania ze środków unijnych w ramach programów: Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Podkarpackiego oraz ministerialnego programu Infrastruktura i Środowisko.

Wartość nowych samochodów wraz z wyposażeniem i środków do walki z koronawirusem wynosi[paywall] 4 miliony złotych.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, starosta przemyski Jan Pączek, prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, ks. biskup Krzysztof Chudzio, przedstawiciele samorządów i służb mundurowych oraz pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu wraz z rodzinami.

Kolejną ważną częścią uroczystości było wręczenie odznaczeń państwowych przyznanych przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę wyróżnionym pracownikom WSPR w Przemyślu.

Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali: Grzegorz Dukacz, Jan Drożdż,  Andrzej Januszewski,  Ryszard Kos, Jarosław Koszułap,  Andrzej Krzesiński, Krzysztof Lorenowicz,, Krystytna Pelc,  Mariusz Solarz, Mariusz Sum, Maria Zajączkowska.

Medale Srebrne za Długoletnią Służbę otrzymali: Anna Bereś,  Robert Dechtoń,  Jan Kruk, Jolanta Kurasz,  Barbara Osada, Dariusz Więckowski,  Piotr Zawadzki.

Medalami Brązowymi za Długoletnią Służbę uhonorowani zostali: Jakub Boczar, Gabriel  Gimlewicz,  Marek Janowski, Piotr Marciniak, Grzegorz Olko, Sławomir Stańko, Joanna Tarkowska, Jaku Wojtowicz  oraz Paweł Wołczacki.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jj - niezalogowany 2021-06-23 16:41:51

    Łałł. Niedobrze robi sie z tego chwalenia. Sukces za sukcesem a ludzie nadal umierają nadmiarowo.Co robicie nie tak?! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-06-23 17:19:49

    Unia dała a nie władza.U władzy Przemyśl na cenzurowanym.Kropidełko też ukryli by nie drażnić mieszkańców.Jest szansa,ze bedzie lepiej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2021-06-23 17:37:00

    Jak zawsze przychodzą lamusy i jęczą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama