W ubiegły piątek na przemyskim Rynku odbyło się przekazanie pięciu ambulansów kompletnie wyposażonych w nowoczesny sprzęt ratujący życie, które zasilą tabor przemyskiej służby zdrowia.
Pięć karetek (dwa mercedesy i trzy volkswageny) zostało zakupionych z dofinansowania ze środków unijnych w ramach programów: Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Podkarpackiego oraz ministerialnego programu Infrastruktura i Środowisko.
Wartość nowych samochodów wraz z wyposażeniem i środków do walki z koronawirusem wynosi[paywall] 4 miliony złotych.
W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak, wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, starosta przemyski Jan Pączek, prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, ks. biskup Krzysztof Chudzio, przedstawiciele samorządów i służb mundurowych oraz pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu wraz z rodzinami.
Kolejną ważną częścią uroczystości było wręczenie odznaczeń państwowych przyznanych przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę wyróżnionym pracownikom WSPR w Przemyślu.
Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali: Grzegorz Dukacz, Jan Drożdż, Andrzej Januszewski, Ryszard Kos, Jarosław Koszułap, Andrzej Krzesiński, Krzysztof Lorenowicz,, Krystytna Pelc, Mariusz Solarz, Mariusz Sum, Maria Zajączkowska.
Medale Srebrne za Długoletnią Służbę otrzymali: Anna Bereś, Robert Dechtoń, Jan Kruk, Jolanta Kurasz, Barbara Osada, Dariusz Więckowski, Piotr Zawadzki.
Medalami Brązowymi za Długoletnią Służbę uhonorowani zostali: Jakub Boczar, Gabriel Gimlewicz, Marek Janowski, Piotr Marciniak, Grzegorz Olko, Sławomir Stańko, Joanna Tarkowska, Jaku Wojtowicz oraz Paweł Wołczacki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Łałł. Niedobrze robi sie z tego chwalenia. Sukces za sukcesem a ludzie nadal umierają nadmiarowo.Co robicie nie tak?!
Unia dała a nie władza.U władzy Przemyśl na cenzurowanym.Kropidełko też ukryli by nie drażnić mieszkańców.Jest szansa,ze bedzie lepiej.
Bardzo nisko się oceniasz. Czarnowidztwo, drażni Cię coś tam.Zjedź coś pożywnego, albo idź do swojej kobiety wymienić się płynami ustrojowymi. Gwarantuje - będziesz się lepiej czuć i przestaniesz jęczeć.
gdzie dystans społeczny przypominam ,że jest krwiożercza pandemia .
NIE DAJ ZAROBIĆ LEKARZOM - WOLNA - POLSKA.PLYOUTUBE.COM - NIE KOP SOBIE GROBU WIDELCEMMIĘSO PEŁNE KŁAMSTW: JAK NIE DAĆ SIĘ OTRUĆ PRZEMYSŁOWI MIĘSNEMU - LUBIMYCZYTAC.PL
Bez księdza to nieważne. Baranki z Rynku sio do domu. Gęsiego, jak przyszły.
I znowu ta UE na siłę wciska nam te miliardy euro, a ewangelista Mateusz mówił, że tylko do budowy chodników Bruksela trochę nam dorzuca. To dobrze, że towarzysze z PiS robią tak wiele żeby raz na zawsze ta Unia od nas się odpier... Nie po wstaliśmy z kolan, aby upadając na pysk sięgać po brukselskie judaszowe srebrniki, nieprawdaż?
Żeby się należycie odnieść do tego co piszesz należałoby znać wysokość wkładu Polski do budżetu UE. Nawet jak dostajemy od UE więcej niż wpłacamy a niewątpliwie nadchodzi czas że będziemy wpłacać więcej , to należy pamiętać że zapłaciliśmy zachodowi swoim zlikwidowanym przemysłem , handlem i rolnictwem. Handel spożywczy będący praktycznie całkowicie w obcych rekach ustala limity i ceny dla naszych rolników. Nie produkujemy nawet polskiego roweru a o motocyklu nawet szkoda marzyć. Pisz obiektywnie chyba ze jesteś propagandzistą lub uważasz wszystkich za tumanów.To że UE otworzyła granice jest wyłącznie polityką, przy zamkniętych szybko wybuchła by rewolucja i wszystkie zagraniczne zakłady i sieci handlowe płonęły by jak zapałki, przy okazji pozyskują tych najzdolniejszych oraz motłoch do prac których sami nie chcą wykonywać. Jaki jest szacunek do Polaków to ci co podróżują wiedzą najlepiej.
https://www.money.pl/gospodarka/paroc-stanal-pracownicy-maja-dosc-zlego-traktowania-6653747834321472a.htmlZadaj sobie trud sprawdzenia czyją własnością są zakłady Paroc. i przy okazji znajdź mi na świecie kraj który stawia na infrastrukturę drogową wcześniej sprzedając wszystkie swoje huty i cementownie. Kruszywo i asfalt tez kupowaliśmy za granicą.
Pjoter OGRANICZENIA W PRZEMIESZCZANIU SIĘ1,5 METRA – MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY PIESZYMI
Do Fr1---Wysokość wkładu RP do budżetu UE - ok.40 % tego co dostajemy każdego roku. Można było do UE nie wchodzić i pozostać na poziomie Ukrainy, Białorusi czy Mołdawii, gdzie jak wiadomo jest super. Można było pozostać przy kolosach zatrudniających po 20-30 tys. osób (stocznie, huty itd.), przynoszących kolosalne straty i chronicznie dotowanych przez państwo jak np. górnictwo. Można było pozostawić handel w rękach PSS "Społem" itp. gigantów, dopłacać miliardy do PGR-ów itd. itd.Na szczęście (dla niektórych) miłośników resentymentów jedynie słuszna aktualna przewodnia siła narodu robi wiele, aby zawrócić z tej złej "unijnej" drogi. Powstają nowe "narodowe" twory w postaci funduszy, przybywają tysiące nowych dobrze opłacanych miejsc pracy dla wybranych, sprawnie przebiega akcja powrotu do haseł rodem z PRL - "Jeden z łopatką, dwóch z notatką", "Czy się stoi, czy się leży" itd. Kwitnie polityka "urawniłowki" - wszyscy znów mają mieć "jednakowe żołądki", bogatsi i więcej pracujący muszą zrzucać się na tych, którzy przemęczać się nie lubią lub w ogóle nie chcą. Jak tak dalej pójdzie przyjdzie pora i na "kułaków", którym francowata UE wciska dopłaty do ziemi i upraw, bo obecna władza jest gotowa zrobić wszystko, aby zrównać chłopa z ziemią w swoim dążeniu do uczynienia IV RP istnym rajem . Pożywiom, uwidiem - jak mawiają bracia Amerykanie.
5 nowych ambulansów ok chyba takich w czarnym kolorze na ostatnią drogę. Na nie jest tu największe zapotrzebowanie
Łałł. Niedobrze robi sie z tego chwalenia. Sukces za sukcesem a ludzie nadal umierają nadmiarowo.Co robicie nie tak?!
Unia dała a nie władza.U władzy Przemyśl na cenzurowanym.Kropidełko też ukryli by nie drażnić mieszkańców.Jest szansa,ze bedzie lepiej.
Jak zawsze przychodzą lamusy i jęczą.