Reklama

50 lat minęło jak jeden dzień. Świętowali złoci jubilaci z Przemyśla

Wysoce prawdopodobne, że właśnie te słowa tętniły w uszach trzem parom małżeńskim, które w czwartek, 20 października, udały się do Urzędu Miejskiego w Przemyślu, by wspólnie z władzami samorządowymi obchodzić wyjątkową uroczystość.

Złote gody, czyli pięćdziesiąta rocznica zawarcia związku małżeńskiego, to wszak okazja nie byle jaka.

Przekonali się o tym[paywall] państwo Jadwiga i Józef Markowie, Czesława i Stanisław Hemerlingowie oraz Zdzisława i Janusz Walczakowie, którzy pół wieku razem świętowali nie tylko w gronie najbliższych, ale i z prezydentem Przemyśla Wojciechem Bakunem i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Andrzejem Durbajło.

Spotkanie w gabinecie prezydenta było doskonałą okazją zarówno do podzielenia się wspomnieniami odnośnie wspólnych, małżeńskich lat, ale i wymiany poglądów na temat spraw dotyczących całej przemyskiej społeczności.

Reklama

Dostojnym jubilatom życzymy wszystkiego co najlepsze na kolejne, wspólne lata.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama