4 marca br. w sali ślubów Urzędu Miasta Jarosławia po raz kolejny celebrowano jubileusze małżeńskie. Okazją do tego było 50 wspólnie przeżytych lat 9 par z Jarosławia oraz 2 par z terenu gminy Jarosław.
Złote gody świętowali Krystyna i Stanisław Baranowie, Maria i Władysław Horojdkowie, Marianna i Tadeusz Jakubasowie, Wanda i Stanisław Kalinowscy, Maria i Kazimierz Lorenowiczowie, Maria i Zdzisław Mazurkiewiczowie, Irena i Tadeusz Mrozowiczowie, Emilia i Jerzy Opielowscy, Maria i Tadeusz Sochowie, Anna i Józef Wołoszynowie oraz Stefania i Józef Wronowie. Z tej okazji[paywall] wszystkie 11 par zostało odznaczonych medalem w kształcie stylizowanej, sześciopromiennej, srebrzonej i oksydowanej gwiazdy, nadawanym przez Ppezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Dekoracja odbyła się w sali ślubów Urzędu Miasta Jarosławia, a obecni na niej byli burmistrz Waldemar Paluch, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Rokoszyńska oraz sekretarz gminy Jarosław Elżbieta Grunt. Jubilaci, oprócz medali, odebrali moc serdecznych życzeń, drobne upominki i kwiaty, przy gromkim 100 lat wznieśli także toast symboliczną lampką szampana. Tradycyjnie już to kameralne spotkanie uświetnili wokaliści JOKiS. Zebranym zaśpiewały Natalia Gral oraz Justyna Wota, które do występu przygotował instruktor Wiktor Marut.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze