Trzy pary małżeńskie z Przemyśla świętowały w wczoraj, 17 października, piękny jubileusz Złotych Godów. Pół wieku razem, na przekór codziennym troskom i życiowym zawieruchom, to w czasach coraz mniej sprzyjających rodzinie i trwałości małżeństwa sukces niemały i wielki powód do dumy.
Uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego jubilaci świętowali w sali reprezentacyjnej Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Właśnie w tym miejscu szczere życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i szczęściu złożyli im prezydent Przemyśla Robert Choma oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Urszula Golec. Małżonkowie udekorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to: Teresa i Aleksander Ortylowie, Barbara i Henryk Jankosiowie oraz Halina i Jan Łozińscy. Redakcja ŻP również dołącza się do życzeń i gratulacji dla jubilatów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Szał... zróbcie o tym film.