Reklama

50 lat na dobre i złe

Trzy pary małżeńskie z Przemyśla świętowały w wczoraj, 17 października, piękny jubileusz Złotych Godów. Pół wieku razem, na przekór codziennym troskom i życiowym zawieruchom, to w czasach coraz mniej sprzyjających rodzinie i trwałości małżeństwa sukces niemały i wielki powód do dumy.

Uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego jubilaci świętowali w sali reprezentacyjnej Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Właśnie w tym miejscu szczere życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i szczęściu złożyli im prezydent Przemyśla Robert Choma oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Urszula Golec. Małżonkowie udekorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to: Teresa i Aleksander Ortylowie, Barbara i Henryk Jankosiowie oraz Halina i Jan Łozińscy. Redakcja ŻP również dołącza się do życzeń i gratulacji dla jubilatów.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Leniwiec - niezalogowany 2018-10-19 15:15:55

    Szał... zróbcie o tym film.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama