W Rokietnicy aż 25 par w tym roku świętuje zacny jubileusz złotych godów. Z tej okazji 7 sierpnia małżeństwa z tak długim stażem podjął wójt gminy Witold Szajny. Były medale, kwiaty i dyplomy, a przede wszystkim moc najserdeczniejszych życzeń.
Wszyscy zostali odznaczeni przyznawanymi przez prezydenta RP Medalamiza Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wszyscy zgromadzeni na gminnej uroczystości jubilaci otrzymali też kwiaty, dyplomy i drobne upominki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
.. .. .. .. ..