Reklama

50-lecie pożycia małżeńskiego

23/08/2021 11:33

W Rokietnicy aż 25 par w tym roku świętuje zacny jubileusz złotych godów. Z tej okazji 7 sierpnia małżeństwa z tak długim stażem podjął wójt gminy Witold Szajny. Były medale, kwiaty i dyplomy, a przede wszystkim moc najserdeczniejszych życzeń.

Wszyscy zostali odznaczeni przyznawanymi przez prezydenta RP Medalamiza Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wszyscy zgromadzeni na gminnej uroczystości jubilaci otrzymali też kwiaty, dyplomy i drobne upominki.

Szczerymi gratulacjami, wyrazami uznania i życzeniami długich i pogodnych lat w zdrowiu obdarzyli szanownych „złotych” małżonków wójt gminy Witold Szajny oraz przewodniczący rady gminy Edward Jakubas.

Obchody tego wyjątkowego święta małżeństw dopełniło gromkie „Sto lat”, odśpiewane przez uczestników imprezy, toast wzniesiony wybornym szampanem oraz występy kapeli ludowej ,,Rokiecianka” i „Pogodni Seniorzy” z Domu Seniora w Czelatycach.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-08-24 01:46:54

    .. .. .. .. ..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama