Lekarz z przychodni znajdującej na terenie gminy Pruchnik, powiadomił miejscowych policjantów o kradzieży z gabinetu portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi.
Z treści zawiadomienia wynikało, że do kradzieży miało dojść podczas nieobecności medyka w gabinecie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze