Reklama

57-latka ukradła portfel z gabinetu lekarskiego

26/07/2021 08:18

Lekarz z przychodni znajdującej na terenie gminy Pruchnik, powiadomił miejscowych policjantów o kradzieży z gabinetu portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi.

Z treści zawiadomienia wynikało, że do kradzieży miało dojść podczas nieobecności medyka w gabinecie.

Policjanci natychmiast podjęli działania, aby ustalić sprawcę kradzieży. Portfel z dokumentami został znaleziony w przychodni, w koszu na śmiecie. Ustalenia policjantów doprowadziły do kobiety, która w tym dniu była w przychodni. Jak się okazało, to właśnie 57-letnia mieszkanka gminy Pruchnik ukradła z gabinetu lekarskiego portfel. Kobieta zabrała z niego pieniądze, a portfel wyrzuciła do kosza.

Mieszkanka gminy Pruchnik usłyszała zarzuty kradzieży. 
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości