Reklama

66-latka odpowie za zniszczenie 2 przystanków w Medyce

Mieszkance powiatu przemyskiego grozi kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Medyce przyjęli zawiadomienie o zniszczeniu dwóch przystanków autobusowych jeszcze w lutym. Wtedy ktoś pomalował oszklone ściany wiat czerwonym sprayem. Straty wyceniono na blisko 4 tys. zł.

Sprawczynią okazała się 66-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego. Pprzedstawiono jej zarzuty uszkodzenia mienia, do których się przyznała.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    edzia200_755 2021-03-25 10:26:44

    To rozpuszczalnik taki drogi jest...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-03-25 11:05:47

    Niestety ale tak

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2021-03-25 11:11:21

    może tak ci zrobię w domu a potem oddam za butelkę rozpuszczalnika pasuje...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości