Reklama

7 przystanków na góralską modłę powstało w gminie Fredropol

W ciągu kilku ostatnich tygodni osoby korzystające z komunikacji zbiorowej na terenie gminy Fredropol mają lepsze warunki do oczekiwania na autobus.

Władze gminy wymieniły kilka starych i zniszczonych wiat przystankowych na nowe, bardziej funkcjonalne. Nowe przystanki zostały wybudowane w[paywall]: Aksmanicach, Kłokowicach, Kniażycach (dwa), nieco wcześniej zaś w: Huwnikach, Gruszowej oraz Nowosiółkach Dydyńskich, przy drodze do Kalwarii Pacławskiej.

– Nadal będziemy budować i wymieniać zniszczone przystanki na nowe w pozostałych miejscowościach naszej gminy. Wszystkie będą jednakowe. Rzeczywiście, takie na nieco góralską modłę. Dodam, że nowe przystanki zostały objęte monitoringiem. Bardzo prosimy o nienaklejanie na nich jakichkolwiek ogłoszeń, komunikatów i innych plakatów. Przy przystankach są już zamontowane specjalne tablice, które służą do tego celu – powiedział wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ciekawski - niezalogowany 2021-08-08 21:04:55

    A co to jest ta modła??????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2021-08-09 00:29:23

     Niektórzy myśleli że to kapliczki 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-08-09 08:22:57

    Prawie jak na Jagiellońskiej 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama