W ciągu kilku ostatnich tygodni osoby korzystające z komunikacji zbiorowej na terenie gminy Fredropol mają lepsze warunki do oczekiwania na autobus.
Władze gminy wymieniły kilka starych i zniszczonych wiat przystankowych na nowe, bardziej funkcjonalne. Nowe przystanki zostały wybudowane w[paywall]: Aksmanicach, Kłokowicach, Kniażycach (dwa), nieco wcześniej zaś w: Huwnikach, Gruszowej oraz Nowosiółkach Dydyńskich, przy drodze do Kalwarii Pacławskiej.
– Nadal będziemy budować i wymieniać zniszczone przystanki na nowe w pozostałych miejscowościach naszej gminy. Wszystkie będą jednakowe. Rzeczywiście, takie na nieco góralską modłę. Dodam, że nowe przystanki zostały objęte monitoringiem. Bardzo prosimy o nienaklejanie na nich jakichkolwiek ogłoszeń, komunikatów i innych plakatów. Przy przystankach są już zamontowane specjalne tablice, które służą do tego celu – powiedział wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Modła czyli: wzór, model, wzorzec. Tak dawniej mówili ????
To na pokaz. Gdyby nie wyścig to przystanków by nie było.
Owszem, to wyścig. Ale wcale nie chodzi o Tour de Pologne :)
Hehe he. Sukces po zbóju. Trzeba było napisać że powstało kilka budek po 10 latach na stołku i to jeszcze tylko na trasie wyścigu. Reszta nie doczeka przystanku a we Fredropolu mają tylko kibel, przystanku brak chociaż na przeciwko gminy.
A co to jest ta modła??????
Niektórzy myśleli że to kapliczki
Prawie jak na Jagiellońskiej