Do dwóch wypadków z udziałem pieszych, w tym jednego zakończonego tragicznie, doszło na terenie naszego województwa.
W czwartek, 23 listopada, śmierć poniósł 77-letni mieszkaniec Dynowa potrącony przez 50-letniego kierowcę audi. Do zdarzenia doszło po g. 16 na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi oraz przy panujących tego dnia trudnych warunkach atmosferycznych. Kierowca – mieszkaniec powiatu łańcuckiego – był trzeźwy.
Więcej szczęścia miał 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala na skutek potrącenia przez 19-letniego kierowcę bmw. Sytuacja ta miała miejsce przed godz. 18, na ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. W tym wypadku kierowca również był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze