Poszukiwania zaginionego 79-latka zakończone sukcesem. Wyziębiony i zdezorientowany starszy mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i nie wiedział, jak wrócić do domu.
O zaginięciu mieszkańca gminy Jarosław we wtorek, 23 października, powiadomiła policjantów córka mężczyzny. Z przekazanych przez nią informacji wynikało, że wyszedł z domu około 9 rano mężczyzna i nie wrócił. Kobieta niepokoiła się o jego los, bo miał problemy ze zdrowiem i mimo późnej już pory nie pojawił się w domu. Jarosławska policja wszczęła poszukiwania 79-latka, obejmujące teren w pobliżu miejsca jego zamieszkania, tereny nad Sanem, ogrody działkowe, dworce autobusowy i kolejowy, a także szpital. W akcję poszukiwawczą włączyli się także miejscowi strażacy i rodzina zaginionego. Ostatecznie udało się go namierzyć wczoraj, 24 bm., w Muninie, w rejonie wodociągów. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze