Reklama

79-latek błąkał się w Muninie. Trafił pod opiekę lekarzy

Poszukiwania zaginionego 79-latka zakończone sukcesem. Wyziębiony i zdezorientowany starszy mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i nie wiedział, jak wrócić do domu.

O zaginięciu mieszkańca gminy Jarosław we wtorek, 23 października, powiadomiła policjantów córka mężczyzny. Z przekazanych przez nią informacji wynikało, że wyszedł z domu około 9 rano mężczyzna i nie wrócił. Kobieta niepokoiła się o jego los, bo miał problemy ze zdrowiem i mimo późnej już pory nie pojawił się w domu. Jarosławska policja wszczęła poszukiwania 79-latka, obejmujące teren w pobliżu miejsca jego zamieszkania, tereny nad Sanem, ogrody działkowe, dworce autobusowy i kolejowy, a także szpital. W akcję poszukiwawczą włączyli się także miejscowi strażacy i rodzina zaginionego. Ostatecznie udało się go namierzyć wczoraj, 24 bm., w Muninie, w rejonie wodociągów. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości