Przy pomniku Zesłańców Sybiru i Ofiar Katynia w Przemyślu odbyły się w poniedziałek obchody 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.
Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele Ojców Karmelitów Bosych w intencji ofiar sowieckiej agresji na Polskę oraz zmarłych i żyjących Sybiraków z udziałem pocztów sztandarowych i Salezjańskiej Orkiestry Dętej AUGUSTINO. Następnie przy pomniku Zesłańców Sybiru i Ofiar Katynia złożono kwiaty i znicze. W wydarzeniu wzięła udział Kompania Honorowa Wojska Polskiego oraz poczty sztandarowe i kombatanci.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze