To zdarzenie mogło skończyć się tragicznie. 21-latek chcąc ominąć lisa, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Wszystko działo się w sobotę, 30 września o g. 3 nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 865. 21-letni kierowca bmw zauważył lisa, który wtargnął na drogę. Chcąc go ominąć, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował. Zarówno kierowca jak i pasażerka pojazdu zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Jak przekazała lubaczowska policja: 21-latek, który kierował pojazdem był trzeźwy.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze