Reklama

A chciał tylko ominąć lisa...

07/10/2023 14:15

To zdarzenie mogło skończyć się tragicznie. 21-latek chcąc ominąć lisa, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wszystko działo się w sobotę, 30 września o g. 3 nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 865. 21-letni kierowca bmw zauważył lisa, który wtargnął na drogę. Chcąc go ominąć, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował. Zarówno kierowca jak i pasażerka pojazdu zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Jak przekazała lubaczowska policja: 21-latek, który kierował pojazdem był trzeźwy.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama