Dwa dni niezapomnianych wrażeń zapewnili organizatorzy tanecznych batalii – Studio Tańca Golden Dance oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego Golden Dance z Przemyśla.
Nie sposób było oderwać wzroku od roztańczonych par, nie sposób było również się nadziwić, jaka moc i talent drzemią nawet w najmłodszych uczestnikach turnieju.
W sobotę, 24 czerwca, rozgrywki, które odbywały się w Szkole Podstawowej w Sośnicy, były podzielone na 4 bloki. W niedzielę widzowie mogli się przyglądać kolejnym trzem. Nie zabrakło debiutów, jak i następnych wystąpień utalentowanych tancerzy. Na parkiecie zaprezentowało się 170 par i 50 solistek z: Chełma, Częstochowy Janowa Podlaskiego, Jarosławia, Jasła, Krakowa, Kraśnika, Krosna, Lublina, Mielca, Nowego Sącza, Przemyśla, Radzynia Podlaskiego, Rybnika, Rzeszowa, Skarżyska Kamiennej, Stalowej Woli, Tarnobrzega, Tarnowa, Warszawy i Zamościa.
Zarówno organizatorzy, jak i władze gminy Radymno zapowiadają, że to nie ostatnie słowo, jeśli chodzi o tego typu imprezy kulturalne.

fot.UG Radymno
W szranki o puchar wójta gminy Radymno stanęło wiele par.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze