Reklama

Ach, jak pięknie tańczyli! XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar wójta gminy Radymno za nami

Dwa dni niezapomnianych wrażeń zapewnili organizatorzy tanecznych batalii – Studio Tańca Golden Dance oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury i Tańca Towarzyskiego Golden Dance z Przemyśla.

Nie sposób było oderwać wzroku od roztańczonych par, nie sposób było również się nadziwić, jaka moc i talent drzemią nawet w najmłodszych uczestnikach turnieju.

W sobotę, 24 czerwca, rozgrywki, które odbywały się w Szkole Podstawowej w Sośnicy, były podzielone na 4 bloki. W niedzielę widzowie mogli się przyglądać kolejnym trzem. Nie zabrakło debiutów, jak i następnych wystąpień utalentowanych tancerzy. Na parkiecie zaprezentowało się 170 par i 50 solistek z: Chełma, Częstochowy Janowa Podlaskiego, Jarosławia, Jasła, Krakowa, Kraśnika, Krosna, Lublina, Mielca, Nowego Sącza, Przemyśla, Radzynia Podlaskiego, Rybnika, Rzeszowa, Skarżyska Kamiennej, Stalowej Woli, Tarnobrzega, Tarnowa, Warszawy i Zamościa.

Reklama

Zarówno  organizatorzy, jak i władze gminy Radymno zapowiadają, że to nie ostatnie słowo, jeśli chodzi o tego typu imprezy kulturalne.


fot.UG Radymno
W szranki o puchar wójta gminy Radymno stanęło wiele par.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama