Dobiegają końca czwarte Agro Targi Wschód w Skołoszowie. Rolnicza impreza miała zmienne szczęście do pogody, ale zarówno wystawcy jak i zwiedzający dopisali.
Agro Targi po raz już czwarty zorganizowano w Skołoszowie. Jest to bodaj największa tego typu impreza w regionie. Jak zwykle na tereny wystawiennicze przyjechali producenci i dilerzy sprzętu rolniczego z różnych stron kraju, swoje produkty wystawiali też producenci żywności oraz rzemieślnicy. Zwyczajowo organizatorzy przygotowali też kilka wydarzeń towarzyszących i atrakcji, takich jak Festiwal Polskiej Wieprzowiny, pokazy rolnicze, strefa gastronomiczna, a gwoździem programu były pokazy monster trucka i przejazdy samochodów terenowych. Zwiedzających, rolników poszukujących nowinek technologicznych w ich branży, nie brakowało, choć z drugiej strony byłoby ich pewnie więcej, gdyby nie niezbyt sprzyjająca pogoda drugiego dnia imprezy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ilu zaszczepiono? Bo to ważne z punktu widzenia kontroli władz, która wychodzi z siebie, żeby każdy chłop i baba byli zdrowi, bo w końcu kto będzie pracował na bogatych.
A ilu zaszczepiono? Bo to ważne z punktu widzenia kontroli władz, która wychodzi z siebie, żeby każdy chłop i baba byli zdrowi, bo w końcu kto będzie pracował na bogatych.