To już pewne: AKST Amator Jarosław i Nurt Przemyśl powalczą w barażach o awans do III ligi. I oba zespoły z naszego regionu będą faworytem tej rywalizacji.
W ostatnich tygodniach IV-ligowcy wyraźnie przyspieszyli. Przemyślanie – którzy są na razie liderem tabeli – i Jarosławianie odnieśli zdecydowane, pewne zwycięstwa, co pozwoliło im uzyskać na tyle dużą punktową przewagę, że kwestia wygrania tej grupy rozstrzygnie się w niedzielę, 19 kwietnia br., w samo południe w hali MOSiR przy ul. Sikorskiego w Jarosławiu. Zwycięstwo i remis daje mistrza AKTS Amatorowi. Nurt wygra ligę, jeśli wygra w Jarosławiu. Ale to tak naprawdę bez znaczenia, to kwestia prestiżowa, bo oba zespoły zagrają baraże o awans do III ligi.
Jeśli 1. miejsce zajmie AKTS Amator, to w barażu zmierzy się najprawdopodobniej z ekipą Orłów Temidy 1989 I Domaradz, a Nurt Przemyśl zagra najprawdopodobniej z UKS Iskrą Iskrzynia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze