Tenisista stołowy Oxynetu Jarosław Alan Kulczycki został powołany do reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Turniej odbędzie się od 4 do 11 grudnia w stolicy Tunezji Tunisie. To drugi, po Annie Brzyskiej, zawodnik z Jarosławia, który wystąpi na tym czempionacie w biało-czerwonych barwach.
– Powołanie do kadry narodowej jest dużym osiągnięciem Alana. W polskiej reprezentacji są także jego rówieśnik Miłosz Redzimski oraz 19-letni Maciej Kubik i 17-letni Mateusz Zalewski. Dodam tylko, że w Tunezji zagra też Ania Brzyska, która jest również uczennicą naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W tym roku wraz z koleżankami z drużyny narodowej zdobyła tytuł mistrzyni Europy juniorek – powiedział menadżer Oxynetu Jarosław, dyrektor (wspólnie z Michałem Cebulą) jarosławskiego SMS-u Kamil Dziukiewicz.
Na Czarnym Kontynencie w zespole juniorek U-19, obok A. Brzyskiej, wystąpią: Wiktoria Wróbel, Zuzanna Wielgos i Ilona Sztwiertnia. Anna w Tunisie, oprócz drużynówki, zaprezentuje się także w singlu, deblu i mikście.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze