Reklama

Alan Kulczycki pojedzie do Tunezji!

Tenisista stołowy Oxynetu Jarosław Alan Kulczycki został powołany do reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Turniej odbędzie się od 4 do 11 grudnia w stolicy Tunezji Tunisie. To drugi, po Annie Brzyskiej, zawodnik z Jarosławia, który wystąpi na tym czempionacie w biało-czerwonych barwach.

– Powołanie do kadry narodowej jest dużym osiągnięciem Alana. W polskiej reprezentacji są także jego rówieśnik Miłosz Redzimski oraz 19-letni Maciej Kubik i 17-letni Mateusz Zalewski. Dodam tylko, że w Tunezji zagra też Ania Brzyska, która jest również uczennicą naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W tym roku wraz z koleżankami z drużyny narodowej zdobyła tytuł mistrzyni Europy juniorek – powiedział menadżer Oxynetu Jarosław, dyrektor (wspólnie z Michałem Cebulą) jarosławskiego SMS-u Kamil Dziukiewicz.

Na Czarnym Kontynencie w zespole juniorek U-19, obok A. Brzyskiej, wystąpią: Wiktoria Wróbel, Zuzanna Wielgos i Ilona Sztwiertnia. Anna w Tunisie, oprócz drużynówki, zaprezentuje się także w singlu, deblu i mikście.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama